Rezerwacja i konsultacja: +48 578 647 200
  • Polski
  • English
  • Українська
Slider

Wykwalifikowany zespół

Profesjonalny gabinet

vouchery i promocje

rezerwacja 24/7

Human Body Kim jesteśmy?

Human Body to miejsce, które powstała z pasji do masażu i do ludzi. Masaż to sprawdzone narzędzie w walce o zdrowie i świetne samopoczucie. Od dawna znane są dobroczynne korzyści płynące z masażu dla naszego ciała i ducha. Jest to miejsce, w którym zapomnisz o codziennych troskach i zmartwieniach. To miejsce, w którym w bezpieczny i pewny sposób będziesz mógł nam powierzyć swoje zdrowie.

 

Dowiedz się więcej

Opinie Co myślą klienci?

Byłam w gabinecie już kilka razy na masażu dla kobiet w ciąży. Pani Natalia pomaga mi niezawodnie w uporaniu się z wszelkimi dolegliwościami pleców związanymi z rosnącym brzuszkiem i zmianą w związku z tym postawy. Dzięki masażom bóle odeszły i mogę cieszyć się każdym dniem oczekiwania na moje maleństwo:) Pani Natalia jest też bardzo miłą osobą, co tylko ułatwia rozluźnienie i pozwala osiągnąć pełen relaks.
Anna
Serdecznie polecam masaż u Pani Natalii. Wykonywany bardzo profesjonalnie i z wyczuciem, (zawsze przynosi mi dużą ulgę przy bólu pleców), a do tego w przesympatycznej atmosferze. Można równocześnie odprężyć się i poprawić kondycję organizmu. Miejsce bardzo przyjemne, stworzone do tego, żeby odpoczywać. Pani Natalia zawsze dba o komfort klienta w najdrobniejszych szczegółach.
Patrycja Przybyś
Podpisuję się pod pozytywnymi opiniami i również serdecznie polecam panią Natalie :-) Miałam wybrać sie na 1 masaż a skonczylo się na karnecie :-) Mìło, przyjemnie i co najważniejsze- efektywnie! Ze względu na noszenie i karmienie na leżąco Maluszka miałam całą szyję pospinaną i ponaciągane mięsnie...masaże mi pomogly. Z pewnoscią jeszcze sie wybiorę! Bo czy jest coś przyjemniejszego niż dobry masaż!? :-)
Roksana Rumińska
Trafiłam pod palce Pani Natalii w II trymestrze ciąży z bólem kręgosłupa. Już pierwszy masaż przyniósł ulgę i pierwszą od dawna przespaną noc ? Polecam wszystkim kobietom, które borykają się z podobnymi dolegliwościami. Masaż wykonywany jest profesjonalnie i w bardzo przyjemnych warunkach. Czysta przyjemność!
Katarzyna Koźlik
Jestem świeżo po pierwszej wizycie - gabinet przytulny i czysty, w idealnej jak dla mnie lokalizacji. Ponadto atmosfera, muzyka i nastroj jaki stwarza Pani Natalia, ktora jest niesamowicie charyzmatyczna osoba sprawiaja, ze chce sie wrocic jeszcze raz. Ps. Najlepszy masaż w Krakowie ?
Klaudia Browarnik

Masz pytania? Wątpliwości?
Skontaktuj się z nami:

+48 578 647 200
humanbodymasaz@gmail.com