Rezerwacja i konsultacja: +48 578 647 200
  • Polski
  • English
  • Українська

O nas

Human Body  Gabinet Masażu to miejsce, które  powstała z pasji do masażu i do ludzi.

Masaż to sprawdzone narzędzie w walce o zdrowie i świetne samopoczucie

Od dawna znane są dobroczynne korzyści płynące z masażu dla naszego ciała i ducha.  Jest to miejsce, w którym zapomnisz o codziennych troskach i zmartwieniach.  To miejsce, w którym w bezpieczny i pewny sposób będziesz mógł nam powierzyć swoje zdrowie.  Nasz zespół tworzą wykwalifikowani masażyści, dysponujący rozległą wiedzą z zakresu masażu, anatomii czy fizjologii ludzkiego organizmu. Sama z wykształcenia jestem fizjoterapeutką z tytułem magistra, uzyskanym w Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie.

Dysponuję prawem do wykonywania zawodu fizjoterapeuty o numerze 45542.  Moja pasja i miłość  do masażu zrodziła się  z chęci pomagania drugiemu człowiekowi, przynoszeniu mu ulgi w walce z bólem. W swojej pracy wykorzystuję techniki z masażu tkanek głębokich, punktów spustowych, a także technik rozluźniania powięziowego. Mam wieloletnie doświadczenia w pracy jako masażystka. Swoją inspirację czerpię z różnych rodzajów  masaży oraz kultur, zwłaszcza kultury wschodniej. Swoją wiedzę i umiejętności zgłębiam poprzez kursy, szkolenia oraz warsztaty z zakresu  masażu i fizjoterapii. Uważam że, masaż jest niczym sztuka, wymaga indywidualnego podejścia do każdego przypadku, zaangażowania i czasu.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele rodzajów masaży z zakresu zdrowia i relaksu. Masaże wykonywane są przy użyciu wysokiej jakości naturalnych kosmetyków

W Human Body podchodzimy indywidualnie do Twoich potrzeb, jednak pragniemy poinformować, ze w zakres naszych usług nie wchodzą masaże erotyczne oraz okolic intymnych.

Natalia Janusz

Masz pytania? Wątpliwości?
Skontaktuj się z nami:

+48 578 647 200
humanbodymasaz@gmail.com