Бронювання та консультації: +48 578 647 200
  • Polski
  • English
  • Українська
Slider

кваліфікована команда

Професійний офіс

ваучери та акції

24/7 бронювання

Human Body Хто ми?

Human Body – це місце, яке було створене з пристрасті до масажу та для людей. Масаж – перевірений засіб у боротьбі за здоров’я та благополуччя. Корисна користь масажу для нашого тіла і духу відома давно. Це місце, де ви забуваєте про щоденні турботи та турботи. Це місце, де ви можете довірити нам своє здоров’я безпечним і надійним способом.

Дізнайтеся більше

Думки Що думають клієнти?

Byłam w gabinecie już kilka razy na masażu dla kobiet w ciąży. Pani Natalia pomaga mi niezawodnie w uporaniu się z wszelkimi dolegliwościami pleców związanymi z rosnącym brzuszkiem i zmianą w związku z tym postawy. Dzięki masażom bóle odeszły i mogę cieszyć się każdym dniem oczekiwania na moje maleństwo:) Pani Natalia jest też bardzo miłą osobą, co tylko ułatwia rozluźnienie i pozwala osiągnąć pełen relaks.
Anna
Serdecznie polecam masaż u Pani Natalii. Wykonywany bardzo profesjonalnie i z wyczuciem, (zawsze przynosi mi dużą ulgę przy bólu pleców), a do tego w przesympatycznej atmosferze. Można równocześnie odprężyć się i poprawić kondycję organizmu. Miejsce bardzo przyjemne, stworzone do tego, żeby odpoczywać. Pani Natalia zawsze dba o komfort klienta w najdrobniejszych szczegółach.
Patrycja Przybyś
Podpisuję się pod pozytywnymi opiniami i również serdecznie polecam panią Natalie :-) Miałam wybrać sie na 1 masaż a skonczylo się na karnecie :-) Mìło, przyjemnie i co najważniejsze- efektywnie! Ze względu na noszenie i karmienie na leżąco Maluszka miałam całą szyję pospinaną i ponaciągane mięsnie...masaże mi pomogly. Z pewnoscią jeszcze sie wybiorę! Bo czy jest coś przyjemniejszego niż dobry masaż!? :-)
Roksana Rumińska
Trafiłam pod palce Pani Natalii w II trymestrze ciąży z bólem kręgosłupa. Już pierwszy masaż przyniósł ulgę i pierwszą od dawna przespaną noc 😄 Polecam wszystkim kobietom, które borykają się z podobnymi dolegliwościami. Masaż wykonywany jest profesjonalnie i w bardzo przyjemnych warunkach. Czysta przyjemność!
Katarzyna Koźlik
Jestem świeżo po pierwszej wizycie - gabinet przytulny i czysty, w idealnej jak dla mnie lokalizacji. Ponadto atmosfera, muzyka i nastroj jaki stwarza Pani Natalia, ktora jest niesamowicie charyzmatyczna osoba sprawiaja, ze chce sie wrocic jeszcze raz. Ps. Najlepszy masaż w Krakowie 😍
Klaudia Browarnik